مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برترین صادرکننده زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایران مرکز تولید انواع زهر عقربفروشندگان ویژه زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

برترین صادرکننده زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی مراکزی هستند که این زهر را تولید می کنند، برای فروش به سراسر کشور ارسال می کنند ویا به کشورهای دیگر صادر می کنند

این مراکز معتبر هستند و زهر عقرب اصل را ا بهترین قیمت به دست مصرف کننده ی رسانند.

برترین صادرکننده زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

ایران مرکز تولید انواع زهر عقرب

ایران مرکز تولید انواع زهر عقرب ایران مرکز تولید انواع زهر عقرب، ایران مرکز تولید انواع زهر عقرب می باشد که به کشورهای دیگر نیز صادر می شود، تولید زهر خالص بسیار کار سختی می باشد و باید از مکانهای معتبر آن را تهیه کرد.

کارخانه هایی هستند که عقرب را پرورش می دهند و سم ارگانیک و مرغوب آن را گرفته و به قیمتهای ارزان و مناسب به دست مصرف کنندگان می رسانند. این سم در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته و در داروسازی و کشاورزی کارایی زیادی دارد.

گرفتن زهر عقرب لیتری، بسیار سخت است زیرا باید به صورت دستی، آنها را گرفت و در چندین مرحله در گالن های چند لیتری جمع آوری کرد، چون این کار با دست انجام می شود بسیار خطرناک می باشد در شهرهای کویری به خاطر فراوانی این جانور خطرناک و مفید، با دستگاههای مخصوص زهرگیری به جمع آوری سم آن می پردازند.

نیش عقرب سیاه کُشنده است و زهر آن بسیار گران قیمت و باارزش می باشد. عقربهایی که در مناطق گرم و خشک زندگی می کنند بسیار کشنده و خطرناک هستند و همچنین سم گرفته از آنها نیز بسیار کمیاب و با ارزش می باشد.

از دهه های قبل نیز از زهر عقرب به عنوان پادزهر استفاده می کرده اند، و اکنون نیز در داروهای شیمیایی و برای درمان انواع بیماریها، زهر این عقرب ها کاربرد زیادی دارد.

در پزشکی برای پیشگیری و درمان انواع بیماری مثل سرطانها، روماتیسم، دیابت، درد استخوان و بیماریهای دیگر این زهر بسیار مفید و مؤثر است. زیرا داروهای به دست آمده از زهر این عقربها، قوی می باشد.

فروشندگان ویژه زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

فروشندگان ویژه زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا فروشندگان ویژه زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا، با فروش سم این عقرب به درآمد بالایی رسیده اند، نیش این عقرب بسار خطرناک است و اگر به سرعت رسیدگی نشود باعث مرگ فرد می شود.

فروشندگان این محصول زهر عقرب بدون ناخالصی را تهیه و جمع آوری کرده به فروش می رسانند و از فروش این محصول کسب درآمد می‌کنند.

در صورت نیاز به انواع زهر باید به صورت حضوری به نمایندگی های مجاز مراجعه کرده و آن را تهیه کرد یا غیر حضوری به سایت فروش رفته و سفارش ثبت کرد و خرید انجام داد.

باید مراقب کلاهبرداران و سودجویان در این کار بود تا جنس تقلبی به جای جنس مرغوب و اصل به شما نفروشند.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد داداشی مهر

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید