مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد زهر عقرب بدون ناخالصیارائه کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

زهر عقرب بدون رنگ است. زهر عقرب خالص از گرانترین مایع های جهان است. به گونه ای که زهر عقرب لیتری، قیمتی بسیار بالا و باورنکردنی دارد. عقرب یکی از گونه های بند پایان است که نیشی در دم پیچ خورده ی خود دارد. زهر عقرب بدون ناخالصی را با تمام دقت از دم عقرب ها استخراج می کنند که تاثیری بسیار سریع دارد و خیلی کشنده است.

بیشترشان مناطق گرم زندگی می کنند.انواع مختلفی دارند که همگی آن ها ۸پا دارند و نیششان زهر آگین است و کشندگی زهر ها با هم فرق نیز می کند. اغلب در شب ها مشغول به شکار هستند و روزها در زیر سنگ ها و زیر سایه به سر می برند.زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا یکی از کشنده ترین سم های موجود در جهان است.

توزیع کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

کاربرد زهر عقرب بدون ناخالصی

کاربرد زهر عقرب بدون ناخالصی زهر عقرب چه کاربردی دارد؟ موارد استفاده از زهر عقرب خالص زهر عقرب فواید بسیاری دارد و با دانش و مهارت بالا استخراج می شود. زهر عقرب اصل، را دانشمندان کشور برای درمان بیماری ها به کار می برند. نکاتی عالی درباره انواع زهر عقرب عقرب ها برای استفاده از غذای خود ،طعمه را با آرواره هایشان خرد می کنند سپس با استفاده از آنزیمی که ترشح می کنند آن را به صورت مایع در اورده و می خورند.

عقرب ها گاهی بیش از۲۴ ساعت زمان می برد تا تغذیه کنند زیرا غذای ان ها باید به صورت مایع باشد. در دنیا بیش از ۲۰۰ نوع عقرب وجود دارد. در ایران ۳ مورد خطرناک ثبت شده که کشندگی بالای نیز دارد که به ترتیب به نام های، همی سکورپیوس لپتوروس، کمپسوبوتوس ماتهیزنی، آندرکتونوس کراسیکودا، به ثبت رسیده اند و بیشتر در مناطق جنوبی و نواحی گرم و خشک یافت می شوند و مکانیزم عمل زهرشان به صورت تخریب کردن گلبول های قرمز خون صورت می گیرد و با لخته شدن خون در رگ ها موجب مرگ قربانی در صورت درمان نکردن می شود. از زهر عقرب، دارویی برای آرتروز رماتیسم و سرطان استخوان تولید می شود که کارایی بالایی نیز دارد.

شایان به ذکر است که زهر تمامی عقرب ها مفید نیستند و هنوز دانشمندان در حال بررسی و مطالعه می باشند. از زهر عقرب ها برای تسکین درد استفاده می شود، همچنین در جراحی های قلب و پیوند می توان از آن نیز بهره گرفت که ریسک شکست و عدم پذیر پیوند را بسیار کاهش می دهد. خبر خوب برای کشاورزان این است که از سم عقرب به عنوان آفت کش طبیعی برای گیاهان استفاده می شود که سازگاری بالاتری نسبت به آفت کش های شیمیایی دارند. عقرب ها به دلیل داشتن بدن باریک و تخت به آسانی از میان تخته سنگ ها و شیار های باریک عبور می کنند و تا تاریک شدن هوا منتظر می مانند. سم ان در انتهای دم پیچ خورده شان قرار دارد و در صورت حمله سم خود را تزریق می کنند.

ارائه کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

ارائه کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا ایران با در دسترس داستن لابراتورهای پیشرفته زهر عقرب را استخراج می کند. دانشمندان ایرانی به تولید خالص و با کیفیت زهر عقرب در جهان مشهور هستند و ما می توانیم بهترین زهر عقرب را از مراکزی که به صورت معتبر مشغول به کار هستند را می توان تهیه کرد به صورتی که به کیفیت و اصالت ماده خریداری شده اطمینان حاصل فرمود. این داروی گران قیمت به صورت عمده نیز به فروش می رسد. زهر عقرب را با مراجعه به سایت معتبر نیز می توان تهیه کرد. چون زهر عقرب گران است توزیع ان باید با دقت بالایی صورت بپذیرد.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد داداشی مهر

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید