مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش زهر عقرب سیاه 70 سی سی

آنچه در این مقاله می خوانید...

با انواع زهر عقرب آشنا شویدبررسی بازار زهر عقرب سیاه

عقرب ها دارای نیش با زهری کشنده هستند و نیش آن ها در نوک دم آن ها قرار دارد و از دسته جانورانی هستند که در شب به صورت آهسته فعالیت می کنند و بیش تر در مکان هایی که گرم هست و آب وجود دارد یافت می شوند و برای یافتن غذا از پاهای جلو خود استفاده می کند وبعد یافتن غذا با کمک چنگال هایش آن را نگه می دارد و زهر عقرب سیاه خواص دارویی زیادی دارد.

این جانوران دارای چنگال هایی هستند که دهان آن ها به حساب می آید و در قسمت عقب بدن شان ماده ای سمی و خطرناک وجود دارد که اگر چیزی به آن ها حمله یا نزدیک شود آن سم را به سوی او پرتاب می کنند و این موجودات در روز خود را زیر سنگ ها و داخل سوراخ های که خنک است قایم می کنند.

پخش <a href=زهر عقرب سیاه 70 سی سی” class=”img-responsive aligncenter”>

با انواع زهر عقرب آشنا شوید

با انواع زهر عقرب آشنا شوید زهر عقرب ها دارای خواص درمان ودارویی زیادی است و در شرکت دارو سازی از آن استفاده می شود و این جانوران زهر شان دارای تر کیبات شیمیایی زیادی است که خواص در مانی گونا گونی دارند.

از قسمت های سمی عقرب در در مان بیماری ها یی مانند ام اس، کورن، التهاب روده و… استفاده می شود و هم چنین زهر آن برای تومور های بد خیم،سرطان پستان و ریه،و… مفید می باشد.

نکته ای در باره عقرب ها میتوان گفت که اصلا پرورش دادن آن برای استفاده از گوشت آن ها نمی باشد بلکه دلیلش دارا بودن زهر عقرب است.

عقرب سیاه پر جثه ترین عقرب در ایران است که دارای نیش کشنده ای می باشد که اگر به چیزی یا کسی حمله کند به سختی می توان از دست آن فرار کرد.

این سه نوع عقرب زهر های خطر ناکی دارند: عقرب های کوچک به رنگ زرد، عقرب های به رنگ آجری و دارای بدن باریک که سم این گونه به گلبول های قرمز خون آسیب می زند،عقرب های به رنگ سیاه و قهوه ای تیره که بزرگ جثه است که این گونه در بیش تر جاها وجود دارد.

بررسی بازار زهر عقرب سیاه

بررسی بازار  زهر عقرب سیاه زهر عقرب ها دارای قیمت های بسیار خوبی می باشد که افراد زیادی دوست دارند آن را پرورش بدهند و بیشترین دلیل اینکه خواهان زیادی برای پرورش دارد این است که جانورانی کم جثه هستند و مکان هایی کوچک نیاز دارند اما در ایران پرورش کمی دارد.

قیمت عقرب ها بر اساس تیره بودن رنگ، وزن و توافق فروشنده و خریدار صورت می گیرد و هرچه جثه بزرگ تر، سنگین تر، و دارای رنگ سیاه باشند از قیمت بیشتری بر خور دار هستند.

فصل خرید زهر عقرب مرغوب از مهر تا فروردین است که توسط صیاد به مؤسسه ها داده می شوند و بعد در شرکت های داروسازی به کار برده می شود.

فروشنده این محصول به خاطر جلب توجه مشتری این زهر عقرب بسته بندی را استاندارد و در انواع مدل و وزن های دلخواه ارائه می دهد و شما هم اگر قصد خرید زهر عقرب را دارید می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی رجوع کرده و مرغوب ترین زهر را با قیمتی مناسب خرید کنید.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد داداشی مهر

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید