مشاوره و سفارش

خواص زهر مار

واکنش افراد مختلف به دیدن مارها متفاوت است. برخی افراد به محض دیدن مارها دچار افت فشار شده و از ترس به لرزه می افتند. به نظر می رسد این خصلت مارها به طور علمی در سم شان نیز نهفته است. درواقع در زهر انواع مارها ماده ای وجود دارد که به کاهش فشارخون افراد کمک می کند. این کارکرد مثبت سم ها نه تنها به کاهش فشار خون کمک می کند، بلکه نرخ ابتلا به بسیاری از بیماری های کلیوی، سکته مغزی و دیابت را نیز کاهش می دهد.

خواص زهر عقرب

زهر عقرب حاوی پروتئین هایی است که می تواند برای درمان بیماری های از جمله روماتیسم مفصلی ( آرتریت روماتوئید)، بیماری های التهاب روده و بیماری اسکلروز متعدد استفاده شود. این بیماری ها که بسیاری از افراد را به ستوه آورده اند، می توانند حداقل تا حدودی با این موجودات ترسناک درمان شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سم مار-سفارشیموجودتماس بگیرید
سم عقرب-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

دراین مزرعه تمامی پروتکلهای قابل توجه نظیررعایت فاصله پانصدمتری و همچنین دوری از مناطق مسکونی و شهری که خودمنتج به آرامش می شود و سایرعوامل که درکیفیت سم استحصال شده تاثیر فوق العاده ای دارد رعایت شده است قابل توجه است که از ۶۰۰ عقرب تقریبا یک گرم عقرب می توان استخراج کردگونه های ماکه درحال حاضر وجوددارند: ۱-اندرکتوس ۲-هوتنتو تاسالسی ۳-گاردیم ۴-مزوبوتوس اوپئوس ۵-دورویه

مدیر مجموعه زهرینه

محمد داداشی

Call Now Buttonتماس بگیرید